Evet, güzel işlerin peşindeyiz.

 

E-Ticaret Sitesi Kurulumu
& Danışmanlığı

E-Ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlığı kurumsal web siteniz ve e-ticaret siteniz için tüm uygulama, entegrasyon, yazılım ve tasarım ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.

 

Kreatif Çözümler

İşinizi geliştirmek konusunda sizin kadar tutkulu olan yaratıcı bir ekibi hak ediyorsunuz. Tutkunun, tüm yaratıcılığın kaynağı olduğuna inanıyoruz ve yaratıcı pazarlama çözümlerinin markaların başarısı olduğunu biliyoruz. Ekip üyelerimizin profesyonel tutkularını, markalaşma ve tasarımdan strateji ve içeriğe kadar müşterilerimiz için nasıl inanılmaz bir işe dönüştürdüklerini keşfedin.

 

Web tasarım & yazılım

Benzersiz, seçkin, amaca ve web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktayız. Bu prensip, çalışma kültürümüzün temelidir. Web siteleri, web tabanlı yazılımlar ve ilgili projeler konusunda deneyimli ekibimizle teknik olarak mümkün tüm işlerin üstesinden gelebiliriz. Bu konuda belli hizmetleri alabilirken tasarım, front-end ya da back-end hizmetini ayrı olarak alabilirsiniz. Tüm web projelerimiz responsive ve Google uyumlu planlanmaktadır. Trendlere uygun, native ya da hibrit mobil uygulamalar ile müşterilerinizin cebine girmenizi sağlayabiliriz. 

Sosyal Medya
& İletişim Danışmanlığı

Vizyonunuza uygun iletişim stratejinizi oluşturur, belirlenen politika üzerinden etkin iletişim adımları ile gelişen bir yol haritası belirler, iletişim adımlarınızda size iyi bir yol arkadaşı olarak çözümler sunarız.

• Kurumun ve/veya markanın kurumsal iletişimine yönelik sosyal medya ilişkilerinin yürütülmesi,

• Markanın ve/veya ürünlerinin hedef kitleye sosyal medya aracılığıyla etkin ve doğru mesajlarla tanıtımının sağlanması,

• Sosyal Medya kullanıcıları ile marka adına kurulan iletişimin doğru bir şekilde yönetilmesi ve “Marka Elçileri”nin yaratılması,

• Sosyal medya reklam maliyetlerini yönetip uygun platformların belirlenmesi, reklam hesaplarının (Facebook, LinkedIn, Instagram) yönetilmesi ve analizinin yapılması,

• Markanın kampanyalarını destekleyecek tanıtım ve duyuru görsellerinin hazırlanması

 

Sponsor İletişimi

Projelerinizin sosyal paydaşlara ulaşması, hedeflenen algı ile anılması ve istenilen mesajların hedef kitleye ulaşması için gereken sponsorluk ilişkilerini kurum ve/veya markanız adına yürütür, etkin iş birlikleri yaratmanıza destek oluruz.

• Kurumsal sosyal sorumluluk bağlamında, markanın kurumsal imajını ortaya koymak ve marka bilinirliğini arttırmak amacıyla eğitim, sanat, kültür gibi toplumsal gelişime açık alanlarda destek verme yükümlülüğünde işbirliği yapılması,

• Kurum ve/veya marka ile etkinlikler arasında stratejik iletişimin sağlanması ve markaya özel projelerin üretilmesi

 

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Topluma katkısı önemsenen, misyon ve hedefleriniz doğrultusunda, kurum ve/veya markanızın kültürüne uygun, sürdürülebilir Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri üretir, tasarlar ve yönetiriz.

• Kurumsal ve sosyal sorumluluk projeleri hazırlamak ve yönetmek
• Strateji doğrultusunda farklılaşma alanlarının belirlenmesi
• Kuruma özel proje geliştirilmesi
• Proje uygulama ve koordinasyonu
• Kurum ile STK / Vakıf / Dernek/ Federasyon koordinasyonu
• Sosyal Sorumluluk projelerinin yönetimi
• Proje iletişimi
• Sosyal Sorumluluk proje iletişimi
• Ödül başvuru süreçlerinin koordinasyonu
• Sektörel Sosyal Sorumluluk raporları hazırlanması

 

Dekorasyon

İki Lob ürünleri evinizi fethetmeye geliyor.
Yaratıcı Beyin ekibi minimal çizgiler ile dekorasyonu harmanlayarak yeni ürünler ortaya çıkarıyor. Sizde ortamlarınızda fark yaratmak istiyorsanız İki Lob tam size göre, hoş geldiniz!

Yakın zamanda yeni ürünlerle tekrar karşınızda olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Sosyal medyada bizi takip ederek yeni koleksiyonlardan ve sürpriz hediyelerden haberdar olabilirsin. @ikilob

 

Kahve

Kahvelerimizi çekirdek olarak muhafaza ediyoruz ve günlük kullanacağımız kadar öğütüyoruz. Bu nedenle kahvelerimiz her zaman taze.
Kahvelerimizi 250gr ve 1000gr çekirdek kahve olarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız cafe ve restoranlardan istediğiniz şekilde öğüttürebilirsiniz.

ikilob kahve her zaman özel seri! Çünkü ünlü sanatçılar sınırlı sayıda çalışmaları ile kahve ambalajlarımıza renk veriyorlar.

Kahve alımları ile bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

 

Prodüksiyon Hizmetleri

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktayız.

YouTube ve TV kliplerimizi sanatçılarımızın stillerini dikkate alarak, kalite ilkemiz doğrultusunda yayına hazır hale getiriyoruz.

HIZLI İLETİŞİM İÇİN

merhaba@ikilob.com